Вікна з дубу

Дуб – це благородна порода деревини. Її використовують віками у будівництві будинків, кораблів, меблів, ну і звісно, вікон. Адже це міцний матеріал, який має красиву текстуру і насичене забарвлення. Завдяки цьому віконні конструкції будуть мати презентабельний вигляд, а також будуть надійними та якісними.

Вікна із дубу є зносостійкими. Наприклад, вони в два рази є витривалішими, ніж такі ж вікна із сосни. Окрім того, дуб не піддається дії грибків та інших біологічних чинників. Відповідно конструкції з цього матеріалу служитимуть протягом багатьох років та даруватимуть задоволення від користування ними.

Особливості вікон із дубу

Дуб використовується для виготовлення елітних вікон. Адже це дорогий матеріал, проте його міцність та вигляд компенсує усі витрати. Текстура деревини, яка є красивою і чіткою надає конструкціями привабливого вигляду.

Вікна із дубу є екологічними. Оскільки для них використовуються лише натуральні матеріали. А клей, що використовується для бруса не виділяє жодних запахів під дією сонячних промінів та не є шкідливим. Про вікна з дуба можна сказати, що вони “дихають”. Завдяки особливостям деревини між приміщенням та вулицею відбувається постійний обмін вологістю та повітрям. Тому у вашому помешканні буде завжди свіжо та приємно, навіть якщо вікна є зачиненими.


Проте крім зовнішнього вигляду вікно з дуба володіє і високими технічними характеристиками. В залежності від ширини рами ви отримуєте високі показники тепло збереження та звукоізоляції. Важливу роль відіграє і склопакет. Він може бути однокамерний або двох камерний. Цей вибір залежить від кліматичних умов, в який ви проживаєте та рівня вологості. Проте слід пам’ятати, що використання трьох шарів скла унеможливлює утворення конденсату на склі. Також для склопакету можна обрати не лише звичайне прозоре скло, а й тоноване, сатинове, сонцезахисне, загартоване тощо.

Для того, що вікно з дубу виглядало ще гарніше використовують тонування та лакування рами, що підкреслює фактуру та тон деревини. Окрім того обираючи конструкції дуба слід пам’ятати, що з часом він поміняє свій відтінок і стане більш благороднішим і привабливішим. Для того щоб створити справдіній шедевр використовують декоративні елементи для скла: шпроси, фреза, вітражне скло тощо.

Для вікон з дуба використовують і аксесуари. Дуже зручною є антимоскітна сітка, яка легко кріпиться до рами вікна. А також використовують жалюзі – в середині склопакету або зовні, а також ставні. Все це не лише зробить вікно гарнішим, але і функціональнішим.