Про нас imageПро нас image
Обирай нас, адже ми найкращі. Компанія «ТЕХНО» є одним з лідерів сучасного деревообробного виробництва України.

Компанія «ТЕХНО» пропонує високоякісні дерев'яні вікна, вхідні та міжкімнатні двері, розсувні системи із трьохшарового клеєного брусу. Переріз брусу - 68х80 мм, а для більш холодних кліматичних умов - 78х80 мм.

Дерев'яні євро вікна та двері компанія «ТЕХНО» виготовляє на обладнанні фірми WEINING GRUPPE за німецькими технологіями з використанням комплектуючих європейських виробників. Ми використовуємо фурнітуру фірми SIEGENIA, відливи фірми Gutmann, ущілнювачі фірми Schlegel, фарби та лаки фірми Siekens, замки фірми Fuhr, ручки фірми Hoppe, петлі фірми Roto, Medos.

Дерев'яні вікна та двері компанії «ТЕХНО» прикрашають історичні будівлі Чернівців. Їх використовують під час реконструкції історичних пам'яток. Саме вікнам від «ТЕХНО» надали перевагу реставратори будівель управління Національного банку на Центральній площі та колишнього Єврейського Народного Дому на Театральній площі.

Компанія «ТЕХНО» виготовляє вікна та двері лише з найкращого дерева – з карпатського дубу та сосни. Також, по вашому бажанню, ми можемо використати мерантій (червоне дерево), евкаліпт, бінтагор, сапелі, або інші рідкісні породи. Кожне замовлення є унікальним та виготовляється за бажанням клієнта під його замовлення.